Wykonaliśmy ok 540 dekoracji okiennych i wystroju wnętrz


Nasz nowo otwarty salon Wera oferuje pomiar, doradztwo, projektowanie, szycie oraz montaż dekoracji okiennych w Państwa domach.

 

Nasze Realizacje.

Aranżacja 01

Dekoracja okienna wykonana z gładkiej organzy wykończona lamówką. Boki to panele  z ozdobnej tkaniny z dekoracyjnym motywem. Całość firanki podpięta fantazyjnie tubą na rzep.

Aranżacja 02

Przedstawiamy Państwu współczesną dekoracje typu” panel” wykonany z wzorzystej organzy wykończone tkaniną dekoracyjną. Całość dopełnia prosty lambrekin.

Aranżacja 03

Okno udekorowane jedynie zasłonami, które uszyte są z ciężkiej tkaniny dekoracyjnej na szerokiej taśmie marszczącej. Delikatne upięcia boczne stanowią piękne wykończenie dekoracji naszego salonu.

Aranżacja 04

Do pokoju dziecięcego proponujemy proste zasłonki z miękko układającej się tkaniny. Uzupełnieniem będzie roletka na mechanizmie lub na taśmie.

Aranżacja 05

W nowoczesnej sypialni urok dodały  zasłonki uszyte na szelkach, mogą być również na przelotkach.Tkanina ciężka bawełniana lub dekoracyjna stylonowa. Dopełnieniem są poduszki i narzuta.

Aranżacja 06

Dekoracja w salonie wykonana z dwu warstwowej firanki woalowej lub z organzy na przelotkach. Przednia jej część upięta dekoracyjną klamrą. Tkanina lekka, zwiewna i kolorowa.

Aranżacja 07

W romantycznym sielskim stylu zastosowano proste pokładające się zasłony z tkaniny dekoracyjnej do tego klimatu doszyte poduszki i narzuta to – piękna kompozycja.

Aranżacja 08

Pięknym dodatkiem do pokoju młodzieżowego będą zasłonki narzuta wykonane z tej samej tkaniny. Cudowną całość będzie wypełniała firanka gładka z organzy lub woalu.

Aranżacja 06

Do gabinetów, hoteli, sal konferencyjnych proponujemy dekoracje typu „wody” z bokami kaskadowymi. Wykonane z dobrze układającej się tkaniny dekoracyjnej. Aranżacje do stylowych ciężkich mebli.