W sprzedaży posiadamy wiele unikalnych elementów dekoracji


Salon Wera oferuje Państwu bogatą kolekcję firan, tkanin dekoracyjnych, narzut, bielizny pościelowej, galanterii stołowej oraz pasmanterii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej ceramiki i poduszek dekoracyjnych, które nadadzą piękny charakter Państwa wnętrzu.

Nasze produkty w sprzedaży.

Bielizna pościelowa

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dobrej jakości pościel i prześcieradła wykonane z atłasu, satyny, kory, flaneli, bawełny i froty. Polecamy również kolorową pościel dziecięcą i przescieradełka.

Dekoracje

Pięknym dodatkiem do Państwa wnętrza będą nasze kolorowe poduszki oraz dekoracyjne wazony, figurki, tace, świece, lampki i podkładki filcowe.

Firany

Oferujemy Państwu firanki żakardowe, woalowe, z organtyny, z gipiurą, gipiurowe, woale i organzy z motywami bajkowymi. Posiadamy również firanki gotowe i makarony.

Galanteria stołowa

Bogata kolekcja nazych obrusów, bieżników, serwet wykonanych z gipiury, tkanin plamoodpornych, haftowych doda pięknego chrakteru Państwa stołom.

Narzuty, koce

Polecamy Państwu miłe w dotyku koce wykonane z akrylu, mikrofibry, bawełny oraz dziecięce. Do sypialni polecamy narzuty pikowane z satyny.

Pasmanteria

Oferujemy Państwu szeroki wybór taśm marszczących, lamówek, taśm z koralikami, przelotek. Dopełnieniem firanek i zasłon będą różnego rodzaju upięcia, klamerki, magnesy i chwosty.

Ręczniki

Do wystroju Państwa łazienki polecamy cechujące się dobrą chłonnością ręczniki kąpielowe, okolicznościowe, komplety, dziecięce i do sauny.

Tkaniny

W ofercie wysoko gatunkowych tkanin odzieżowych posiadamy len, bawełnę, wełnę, dzianinę, satynę, szyfon, żakardy, tkaninę brokatową i z cekinami.

Tkaniny dekoracyjne

W ponad 500 wzorów tkanin dekoracyjnych znajdą Państwo tkaniny zasłonowe, obiciowe, kolorowe woale i organtyny, tkaniny kreszowane, gotowe zasłonki i lambrekiny.